Оптимальний вибір функціонального медичного ліжка в Україні

Мир переводов : Медицина
, 09:46
2
391
медичне ліжко

Кожна травма потребує не тільки правильного та ретельного підходу до проведення лікування, операцій, але й окрему увагу слід приділяти реабілітації. Ліжко функціональне ціни купити в Україні ви зможете на нашому сайті gm.org.ua, де представлені моделі різних виробників, типів, видів, але всі товари мають високу якість від перевірених часом виробників.

Функціональні ліжка: типи

Сучасний ринок представляє досить широкий асортимент моделей, але як правильно обрати серед такої кількості товарів? Ліжка можна розділити по типу приводу, що застосовується при зміні положення тіла:

 • Механічний – варіант найпростіший та найдешевший. Завдяки простій конструкції зміна положення секцій відбувається закріпленням положення спеціальним фіксатором. Але якщо пацієнт потребує самостійної зміни положення, такий варіант не підійде. Кожна модель оснащена ручками, що допомагає підняти секцію на потрібну висоту чи навпаки – опустити. Якщо розглядати варіант механічного ліжка з черв’ячним приводом, тоді використовуються гвинтові важелі, що також керуються людиною.
 • Електричний – варіант найдорожчий, але стане найбільш комфортним людям, які мають інвалідність чи проходять важкий довгий курс реабілітації. Наша компанія Gorizont Medical розуміє, що такі меблі дороговартісні, але дуже потрібні, тому ми пропонуємо персональну систему знижок.

Додаткова комплектація функціональних ліжок

Для полегшення періоду реабілітації пацієнта, можна використовувати різні аксесуари. Успішнішою може бути реабілітація уз застосуванням спеціальних поручнів, що допоможуть пацієнтам самостійно змінювати положення. Також можна докомплектувати ліжко деякими тренажерами, які допомагають обережно відновлюватися м’язам рук та ніг. Також ми пропонуємо наступну комплектацію, якою можна доповнювати майже всі моделі функціонального ліжка:

 1. Приліжкові столики, тумбочки,
 2. Пристрої для підтягування тіла для можливості самостійної зміни положення тіла,
 3. Знімна бічна огорожа, що роблять оберти пацієнта або неконтрольовані рухи більш безпечними – лежачий хворий не може впасти з ліжка,
 4. Спинки для ножної та головної частини.

Щоб зробити переміщення пацієнта між палатами або по квартирі, будинку більш комфортним, ви зможете замовити модель, яка обладнання колесами. Слід зрозуміти, що таке устаткування дуже важливе для пацієнта, який одужує чи людини, яка має патологію в опорно-руховому апараті. Тому виробники меблів постійно привносять вдосконалення та пропонують на медичному ринку більш сучасні, комфортні для лежачих хворих моделі. Ми пропонуємо купити функціональне ліжко в Україні в компанії Gorizont Medical, що гарантує високу якість, надійність конструкції, гарантію на кожен виріб, а також безкоштовні консультації та допомогу в виборі оптимальної та найкращої моделі для кожного клієнта індивідуально.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 36)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

 • avatar
  Ognef - 29.11.2022, 23:48
  Може Ваш сайт навіть підніметься у видачі за такий матеріал.
 • avatar
  nitcshe - 30.11.2022, 00:17
  спасибо за интересную ретроспективу!
ВВЕРХ