6 книг, які вас багато чому навчать

0
5278

книжка

Вони не змінили моє життя докорінно. Чи не зробили мене щасливою, багатою і безтурботною. Але кожна з цих книг чогось навчила. Можливо, мої рекомендації будуть корисні і вам. До речі придбати ці та багато інших книжок ви можете в інтернет-магазині: giper-market.su.

"Закон тяжіння", Естер і Джеррі Хікс

Будьте готові до того, що після прочитання цієї книги ви будете контролювати всі свої думки. Ні, ви не зрозуміли. Я серйозно. Всі свої думки! Як тільки ви закриєте книгу, ви будете мислити позитивно. За кожен сумнів, страх, побоювання ви будете бити себе по руках і закривати собі рот. Автори цієї книги навчить вас, що всі ваші думки матеріалізуються. Ви проаналізуєте своє життя і зрозумієте, що таки так. Думайте позитивно, і ваша доля вам посміхнеться і розкриє свої обійми.

"Шлях художника" Джулія Кемерон

Особисто я два рази починала цю книгу. Чи не тому, що вона складна для сприйняття? Ні в якому разі. Просто нею треба зайнятися грунтовно. І тільки тоді вона дасть ефект. Якщо у вас немає часу виконувати всі завдання, які ставить Джулія Кемерон, краще поки за книгу не беріться. Відкладіть її до кращих часів, але все одно пам'ятайте, це дуже-дуже ефективний посібник для всіх, хто відчуває, що знаходиться в творчому тупіку. Кожен ранок ви будете прокидатися і йти на кухню... ні, не за першою чашкою міцної кави. Ви будете сідати за стіл перед вікном і писати. Так Так. Спеціально для цього ви купите красивий блокнот і знайдете зручну ручку. Тепер ви будете починати свій день з трьох сторінок. І ви знаєте, це затягує. Єдина умова - писати і не думати, як ніби списувати з підсвідомості. І воно виконується з легкістю. Ти ніби очищаєш свій мозок від сміття. А разом з тим виливаєш свої страхи, сумніви, ділишся мріями. Після ранкових сторінок дійсно стає легче. І це ще не все. Кожного тижня Джулія придумує нові завдання. Багато з них виконуються з інтересом: це ніби челендж, цікаво, а я зможу це зробити? Але з деякими доведеться покопатися в собі. Дістати свої внутрішні скелети, до яких все ніяк руки не доходили. Відповісти на незручні запитання. Говорять, Джулія Кемерон витягнула не одного письменника і сценариста з творчої ями. Після її тренінгів та допомоги люди знову поверталися за друкарську машинку. І мали приголомшливий успіх. Я думаю, у вас теж все вийде. Щиро раджу вам пройти цей шлях художника. Удачі.

"Думай в інших форматах", Люк де Брабандер, Алан Іні

Ця книжка не позбавить вас від патернів. Тому що відразу розучитися думати шаблонами неможливо. Але, принаймні, ви будете зізнаватися собі, що зараз ви подумали, як всі. Стоп, давай-но перевернемо нашу ідею з ніг на голову. Сміливо купуйте цю книгу, якщо вирішили зайнятися бізнесом. Вона дасть вам їжу для роздумів. Можливо, ви знайдете свій острівець в "блакитному океані". Ви навчитеся дивитися на речі нестандартно. Підходити до всього з іншого боку. Думати, міркувати, не зупиняти свої фантазії, тому що, можливо, в них якраз і криється секрет вашого майбутнього успіху. Книга для тих, хто хоче виділятися і не боїться ризикувати. Якщо ви відносите себе до таких, поповніть нею свою бібліотеку.

"Живи з почуттям", Даніелла Лапорт

Ви вмієте ставити цілі? А досягати їх? У мене, наприклад, з цим велика проблема. Щонеділі я пишу собі цілі на наступний тиждень. З упевненістю, що до наступної суботи всі вони будуть закреслені. Ага, не тут-то було. Моїй ейфорії вистачає тільки на понеділок. У кращому випадку, ціль вівторка буде перекреслена твердою рукою. І все. Таке відчуття, що у всьому винен цей список. Він тисне на мене. Як тільки мої бажання формуються в ряд з нумерацією, все - пиши пропало. Якщо ви схожі на мене, купуйте книгу "Живи з почуттям". Вона ніби для таких, як ми. Канадійка Даніелла Лапорт, схоже, заробила статок, навчаючи людей жити, прислухаючись до себе і своїх почуттів. Після її книги я зрозуміла, що не треба себе силувати. Якщо я щось не роблю, значить, мені просто не хочеться. Я відчуваю себе не комфортно в цьому. Тому всі мої списки справ тепер якісно змінились. Зараз я думаю про те, що мені треба зробити з позиції почуттів. Які емоції мені подобається відчувати? З якими почуттями мені комфортно? Я чесно відповідаю собі. Мені подобається відчувати себе вільною, коханою, креативною, задоволеною... І так далі. Ці почуття завжди в моїй голові. І тепер всі справи, які мене чекають, я пропускаю через цей список. А чи буду я відчувати себе вільною? Так. Окей, тоді вперед. І ви не повірите, моє життя трохи змінилася. Не буду говорити, що я стала щасливішою. Але спокійнішою - точно. Спробуйте і ви.

"Будда, мозок і нейрофізіологія щастя", Йонге Мінгьюр Рінпоче

С цією книгою я зрозуміла, що треба терміново вчитися медитувати. Тому що медитація докорінно змінить мій характер, а значить і моє життя. Далай-лама сам благословив Йонге Мінгьюр Рінпоче на медичні дослідження. І він пройшов масу експериментів, робив МРТ, в процесі яких медитував. ЛІкарі та вчені ахнули, коли побачили, що показував його мозок в процесі досліджень. А він в цей час всього лише медитував. Якщо ви хочете хоч щось змінити в своєму житті. Ні, не так. Якщо ви хочете самі змінитися, щоб заспокоїтися і подивитися на своє життя по-іншому, спробуйте почитати цю книгу. Йонге Мінгьор Рінпоче на багато відкриє вам очі. Ви зрозумієте, що все, що вас оточує, ні що інше, як результат вашої думки. Така своєрідна матриця. Цікаво? Тоді швидше замовляйте і читайте.

"Як працює йога", Геше Майкл Роуч

З йогою я крокую по життю давно. І не знаю, що б я робила без неї. І здається, ця книга була першою, яку я колись прочитала про йогу. По-моєму, я тоді тільки-тільки стала на килимок. І вона мене зачепила. Майкл Роуч придумав веселу історію, яка легко і цікаво читається. Тут ви не знайдете занудних досліджень і повчань. Книга написана у формі пригод або навіть казки. Дівчинку посадили в індійську в'язницю за те, що вона несла священні тексти. Вони були про йогу. Згодом вона починає вчити поліцейського Ассане. І у нього проходять болі в спині. Він стає спокійнішим, здоровішим і гнучкішим. Чи це не чудо? Разом з історією про дівчинку і її уроками в камері ви дізнаєтеся секрети йоги: що таке канали, для чого вони потрібні і як вони працюють. Чим відрізняються місячний і сонячний боки. І взагалі, що таке йога і для чого вона потрібна. Якщо ви новачок, але подумуєте стати на килимок, прочитайте цю книжку, не пожалієте.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 192)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ