Як відкрити агенство нерухомості

Мир переводов : Бизнес
, 22:07
0
2961

Як відкрити агенство нерухомостіПарадоксальна ситуація спостерігається сьогодні на ринку нерухомості. З одного боку, здається, переповнений - такий висновок можна зробити з кількості оголошень про продаж та оренду житла. З іншого - тут присутній постійний попит. Справа в тому, що нерухомість як для покупки, так і для тимчасового користування - дороге задоволення, і всі намагаються знайти варіант подешевше. Тому і висять оголошення місяцями ... Однак є чимало людей, які знайшли себе в цій сфері, навчившись заробляти, допомагаючи іншим знаходити житло. Вони називають себе агентами з нерухомості, або ріелторами. Більше інформації ви можете прочитати тут.

Агентства нерухомості: особливості

Агентства нерухомості постійно з'являються, а закриваються вони досить рідко. Причина їхнього успіху - в затребуваності таких послуг на ринку і в тому, за якою схемою працює більшість з них. Багато оформляють офіційно лише найактивніших працівників, а відсоток отримують завжди хороший. На цьому і будується вигідний бізнес - без величезних вкладень.

Чи варто довіряти ріелторам?

Перш ніж розповісти про те, які перспективи відкриваються перед власниками подібних агентств, варто докладно розглянути, на чому ґрунтується їх діяльність. Це необхідно тому, що професія ріелтора обросла міфами - в основному через недобросовісних людей і просто шахраїв, які видавали себе за фахівців. Агентів з нерухомості багато хто не любить і вважають за краще обходити їх пропозиції стороною.

Основних причин тільки дві:
 • Люди не довіряють так званим ріелторам;
 • І не хочуть переплачувати.

Недовіра буде завжди, але тут все залежить від мислення людини і від того, як ваша фірма зможе себе подати. Якщо потенційний клієнт досить розумний і готовий до розмови, а агентство виглядає престижно - є каталог, сайт, пристойний офіс, культурні співробітники зі знанням основ з юридичних питань, - то є всі шанси успішно провести переговори, а в подальшому укласти і угоду. Потрібно зрозуміти і усвідомити, що ріелтори всього лише посередники, які допомагають людям знайти потрібний варіант. А оплата їх праці цілком виправдана. Якщо клієнт платить комісію за орендоване житло, то гроші - це винагорода за пошук потрібних варіантів, надання широкого вибору, перевірку документів і показ квартир. Якщо мова про покупку житла, то додаткові фінансові витрати на ріелтора - оплата показу, асортименту з каталогу, і, що найголовніше, перевірка юридичної чистоти угоди і її повний супровід.

Відкриття агенства по франшизі або своїми силами?

Сьогодні дуже популярно відкриття бізнесу шляхом покупки франшизи. Дана тенденція не обійшла стороною і сферу нерухомості. Тут також знаходяться компанії, відомі на кілька міст або навіть всю країну, які практикують максимально можливу професійність в підході до своєї роботи. Вони-то і надають іншим шанс працювати під їх ім'ям.

Проте, щоб відкрити фірму самому, потрібно наступне:

 • Знати основи ріелторської діяльності та її особливості - в ідеалі попрацювати в даній сфері хоча б пару місяців;
 • Знайти відповідний офіс, повністю обставити його, організувати подачу реклами, візитки;
 • Залучити ріелторів і навчити їх;
 • Знайти юриста, який би повністю супроводжував угоди, починаючи від консультацій і закінчуючи підписанням договору купівлі-продажу. Надалі можна освоїти цю частину самостійно і обходитися без його допомоги, але тоді потрібно знати законодавство в цій області діяльності напам'ять;
 • Необхідно буде навчитися управляти персоналом, побудувати політику компанії, яка не приведе до збитків і судів з незадоволеними клієнтами.

При відкритті агентства по франшизі переваги такі:

 • Докладна інструкція про те, що і як робити, як працює фірма і як управляти персоналом;
 • Супровід у відкритті компанії, юридичних формальностей;
 • Можливість використовувати чуже розкручене ім'я, працювати під брендом знаменитого агентства; Надання всієї рекламної продукції, від стендів до флаєрів (в більшості випадків);
 • Інструкції з просування бізнесу.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 194)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

ВВЕРХ