Користь відпочинку в горах для здоров'я

96
355
відпочинок в горах

Гори є ідеальним місцем для відпочинку під час вашої наступної відпустки, спілкування з природою. Існують різні види діяльності, наприклад, під час поїздки в гори; походи, скелелазіння, риболовля, катання на каное, лижі та кемпінг. Відпустка в горах має багато переваг для здоров’я. Саме тому купити тур в Карпати з Хмельницького ви можете на сайті https://atlanttour.com.ua/turyzkhmelnytskoho/ по вигідній ціні.

Ось 7 головних причин, чому варто забронювати наступну відпустку в горах!

Висота

Навіть відвідування гір менше одного тижня може призвести до різкого зниження ваги. Велика висота також може знизити апетит, завдяки чому ми відчуваємо ситість. Просто життя на великій висоті може зменшити вашу вагу. Якщо ви ледачий і хочете схуднути, але при цьому їсте піцу і гамбургери, то вирушайте в гори!

Захворювання нижніх відділів серця

Висота створює ще одну користь для здоров’я під час відпустки в горах, оскільки вона може допомогти знизити ризик серцево-судинних захворювань. Зменшений вміст кисню допомагає створити нові шляхи для кровоносних судин для надходження кисню. Ви також маєте менший ризик смерті від ішемічної хвороби серця. Люди (особливо жінки), які живуть на великій висоті, рідше помирають від серцевих нападів. Наукові дані показують, що життя на великій висоті може привести до здоров’я серця.

Свіже повітря

Перебуваючи в горах, ваші легені мають можливість вдихати кисень, який не містить газів або забрудненого повітря. Свіже повітря допомагає при проблемах з диханням і полегшує дихання при астмі. Найпоширеніший аромат під час подорожі через гори – хвойний (це як йти влітку на Різдво). Дослідження показують, що сосна зменшує ворожнечу, депресію та стрес.

Будує щастя

Не всі переваги для здоров’я від відпочинку в горах є фізичними, вони також можуть бути емоційними. Відомо, що лаванда, яка росте в гірських підніжжях, допомагає при депресії та сприяє хорошому сну. Якщо ви почуваєтеся пригніченими або просто пригнічені життям, вирушайте на прогулянку в гори. Нове дослідження виявило кількісні докази того, що 90-хвилинна прогулянка на природі може призвести до меншого ризику депресії порівняно з 90-хвилинною прогулянкою в населеному пункті.

Чудово підходить для стосунків

Поїздка в гори – чудовий час для спілкування з родиною та друзями. Боязнь висоти, наближення до припинення куріння або пихкання разом зі своїми близькими створюють чудовий спосіб посміятися та створити нові спогади та зміцнити зв’язки. Подолання перешкод і вершин — чудовий спосіб зміцнити ваші стосунки, підбадьорюючи один одного. Хочете досліджувати гори з сім'єю цього літа? Натисніть тут, щоб знайти наступний сімейний відпочинок на все життя.

Красиві краєвиди/Пошук спокою

Гори можуть бути корисними для пошуку внутрішнього спокою у вашому житті. Вони можуть допомогти вам заново відкрити красу природи та те, як природа може створити життя в собі. Протягом усієї історії люди зверталися до гір, щоб знайти спокій. Гори вчать вас, як важливо сповільнитися. Постійне стикання з різними звуками, запахами та шумами по-різному спонукає мозок до перебування в місті, і все це заспокоює ваші нерви. Натисніть тут, щоб дізнатися більше та забронювати свій наступний оздоровчий відпочинок у горах.

Встановіть нові обмеження

Серед багатьох переваг відпочинку в горах для здоров’я одна з найбільш повноцінних – це краще розуміння власних сил. Коли ви в горах, вам постійно нагадують про вашу силу. Навіть коли ви відчуваєте, що цей страх з’являється, встановлення нових меж для себе допоможе вам досягти своїх цілей і почати відкривати для себе нові межі. Піші прогулянки, скелелазіння, катання на гірських велосипедах або рафтинг — усе це вимагає пригод.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 41)

Комментарии:

  • avatar
    xozian - 21.01.2023, 20:42
    супер оригінально
  • avatar
    Pozner88 - 21.01.2023, 21:10
    Цепляет, отлично написано!
  • avatar
    KeeyRah - 21.01.2023, 21:46
    Мені нарвится стиль викладу
  • avatar
    DeltaEchoAlfa - 21.01.2023, 22:19
    отличный пример стоящего материала
  • avatar
    Tzuker - 21.01.2023, 22:46
    хороший рассказ, все разложено по полкам
  • avatar
    bezoomec - 21.01.2023, 23:05
    Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
  • avatar
    AAlbinka - 21.01.2023, 23:45
    відмінно викладаєте
  • avatar
    SSDdisk - 22.01.2023, 00:18
    Все нравится. Спасибо за пост!
  • avatar
    Kftol - 22.01.2023, 00:44
    Побільше б таких статей
  • avatar
    pochtiputin - 22.01.2023, 01:15
    Очень познавательно, респект
  • avatar
    Fediral - 22.01.2023, 01:43
    Дійсно цікава тема.
  • avatar
    RoadToBad - 22.01.2023, 02:15
    Невероятно!
  • avatar
    predve4niy - 22.01.2023, 02:50
    Всегда приятно читать умных людей. Спасибо!
  • avatar
    jora535 - 22.01.2023, 03:16
    Через деякий час Ваша стаття стане популярною. Запам'ятайте мої слова.
  • avatar
    ksafania - 22.01.2023, 03:47
    Побольше б таких постов на блоге.
  • avatar
    ryan_darksky - 22.01.2023, 04:02
    Мне нарвится стиль изложения
  • avatar
    triniticard - 22.01.2023, 04:51
    Спасибо за статью
  • avatar
    Funlich - 22.01.2023, 05:19
    класс!
  • avatar
    BinnYBandino - 22.01.2023, 05:56
    Большое спасибо. Очень полезная информация
  • avatar
    socioblyad - 22.01.2023, 06:15
    Help! У автора автограф можна взяти?
  • avatar
    pekapdan - 22.01.2023, 06:57
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    pavloaye - 22.01.2023, 07:03
    Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.
  • avatar
    lubimov_viktor - 22.01.2023, 07:51
    Позволю себе не согласится с вами
  • avatar
    dsuslin - 22.01.2023, 08:05
    Пора автору пам'ятник поставити за життя. Хто за?
  • avatar
    fracfurt - 22.01.2023, 08:55
    Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.
  • avatar
    irrinochka77 - 22.01.2023, 09:14
    Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.
  • avatar
    festopan - 22.01.2023, 09:56
    вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
  • avatar
    stuxint - 22.01.2023, 10:19
    Действительно интересная тема.
  • avatar
    speeedu - 22.01.2023, 10:47
    Це просто бомба !!!
  • avatar
    Mevic - 22.01.2023, 11:12
    подробней пожалуйста
  • avatar
    Mediator1 - 22.01.2023, 11:50
    я в восторге от Вашего стиля
  • avatar
    genrykor - 22.01.2023, 12:19
    відмінний приклад стоїть контенту
  • avatar
    Ivanov_Alexandr - 22.01.2023, 12:41
    Супер-пупер!
  • avatar
    drumblegum - 22.01.2023, 13:12
    супер оригінально
  • avatar
    privet420 - 22.01.2023, 13:58
    Корисного багато знайшла для себе
  • avatar
    An2go - 22.01.2023, 14:15
    Дякую за статтю
  • avatar
    F1nya - 22.01.2023, 14:46
    Автор, а Вы в каком городе живете если не секрет?
  • avatar
    bkhakim - 22.01.2023, 15:12
    Спасибо за Ваш труд!!
  • avatar
    blunt420420 - 22.01.2023, 15:49
    Спасибо, статья очень помогла.
  • avatar
    EckoUnltd - 22.01.2023, 16:00
    клас!
  • avatar
    astralnaut - 22.01.2023, 16:58
    отлично !!! Все супер!
  • avatar
    nazar1dze - 22.01.2023, 17:14
    Всім привіт. Сподобався пост, ставлю 5 балів.
  • avatar
    semisoft - 22.01.2023, 17:51
    Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.
  • avatar
    stupidcunt - 22.01.2023, 18:10
    отличный пример стоящего контента
  • avatar
    Lucky_knk - 22.01.2023, 18:45
    Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС
  • avatar
    amigo161 - 22.01.2023, 19:05
    Очень познавательно. Спасибо.
  • avatar
    Helenafem - 22.01.2023, 19:45
    автору спасибо за пост !!
  • avatar
    MorningGood - 22.01.2023, 20:08
    Полезного много нашла для себя
  • avatar
    awage - 22.01.2023, 20:46
    Чіпляє, відмінно написано!
  • avatar
    Gamza070707 - 22.01.2023, 21:05
    Понял не всё.
ВВЕРХ