"Вечірній Київ" - екскурсія по столиці найкращої країни в світі

0
8640

екскурсія Вечірній КиївУ Києві живуть люди, які ходять по його вулицях вдень і сплять в своїх квартирах вночі. Вони прокидаються, п'ють каву, поспішають в офіс, обідають в кафе, повертаються додому, але вони так і не бачили Києва. Вони не помічають, де вони живуть. А вечірній Київ - це загадкова ні з чим незрівнянна театральна атмосфера.

Якщо Ви не хочете проспати найголовніше у своєму житті , тоді вирушайте за незабутніми враженнями і єдиними в своєму роді фотографіями на тлі вечірньої столиці.

Навіть якщо Вам пощастило потрапити на оглядову екскурсію вдень, вечірній Київ - це абсолютно інше місто, яке чекає зустрічі з Вами, щоб здивувати і підкорити Вас.

У компанії справжнього експерта з історії міста (до речі, замовити оглядову екскурсію по нічній столиці можна на сайті olk.kiev.ua/ekskursiya-po-vechernemu-kievu/), Ви відкриєте його таємниці при світлі тисячі нічних вогників. Старовинні ліхтарі і сучасна неонова підсвітка огортає такі знайомі вулиці і площі новим ореолом.

Ви «ахните» при вигляді оглядових майданчиків лівого і правого берегів вночі, коли побачите «закохані ліхтарі», «Їжачка в тумані», незвичайний «Будинок з химерами» або підсвічені мости на набережній Дніпра.

Тільки вночі це зовсім інше місто. Воно прекрасне у будь-яку погоду. Літній дощ або зимовий снігопад - це не перешкода для екскурсії, вони тільки додадуть останній штрих в палітру ваших емоцій.

Ви почуєте биття серця і відчуєте ритм життя Києва. Це буде найдивовижніші враження в Вашому житті. Київ ще нікого не залишав байдужим.

Маршрут оглядової екскурсії:

Старокиївська гора - Андріївська церква - Десятинна церква (фундаменти) - Київський фунікулер - Пам'ятник Володимиру Великому - Михайлівський Золотоверхий Собор - Софіївська площа - Софіївський собор - Національна опера України - Золоті Ворота - Володимирський Собор - Цирк - Київський Національний Університет ім. Т.Г.Шевченка - Бессарабський ринок - Майдан Незалежності - Арка Дружби Народів - Верховна Рада України - Монумент Батьківщина-Мати - Києво-Печерська Лавра - площа Слави.

ДОВІДКА

Було проведене провели опитування серед жителів Києва і виявилось, що з назвою "ВЕЧІРНІЙ КИЇВ" вони асоціюють:

  • Знамениті цукерки «Вечірній Київ» з картинкою на Майдані незалежності. Це одина з візитних карток Києва та обов'язковий сувенір для улюбленої тещі. Це по-справжньому смачно;
  • Газета «Вечірній Київ». Найстарша діюча по сьогоднішній день і колись найпопулярніша газета Києва. Заснована в 1927 році. В даний час офіс редакції розташований на вул.Володимирська 51-б, тираж 87 тисяч примірників. «Вечірній Київ» стала медіа-партнером Чемпіонату Європи Євро-2012;
  • Кафе «Вечірній Київ», що знаходилося до 2006 року в Пасажі на Хрещатику. Кияни ще і зараз пам'ятають смак самого незвичайного і першого «італійського» морозива в Києві, рецепт якого зберігався в таємниці. Воно було найкращим в місті і світі. Цитата: «після закриття кафе« Вечірній Київ» поїсти справжнього морозива в Києві ніде. Ностальгія «до сліз» кожен раз виривається назовні, коли я з донькою проходжу повз «Кава-тайм»... жодного разу в своєму житті мені більше не зустрічалося морозиво, хоча б крапельку схоже на те, з «Вечірнього Києва». Поверніть нам «смак дитинства».
Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 179)

Комментарии:

ВВЕРХ