Захист від протікання та потопу у вашому домі

Мир переводов : Бизнес
, 10:18
92
12943
захист від потопу

Потоп у квартирі – одна з найпоширеніших аварійних ситуацій у житлових приміщеннях. Вона завдає дуже великої шкоди, причому у багатоповерхових будинках страждають не лише власники квартири, а й сусіди знизу, якщо житло розташоване вище за 1 поверх. Це тягне за собою колосальні матеріальні збитки, і, звичайно ж, погіршення відносин з сусідами.

У сучасних умовах проблему потопів вже давно вирішено. Для цього розроблені спеціальні системи блокування протікання. Вони допоможуть уникнути найаварійнішої ситуації та неприємних наслідків, які вона тягне за собою. А дізнатися більше про системи захисту від потопу, та вибрати найкращу, ви можете на сайті https://aria-katalog.kiev.ua/uk/sistemi-ta-komplektuyuchi-dlya-rozumnogo-budinku/sistema-zahistu-vid-potopu-dlya-rozumnogo-budinku-tervix.

Пристрій та принцип роботи системи захисту від протікання

Система захисту будинку від протікання включає:

  • Бездротові (працюють від батарей) або дротові датчики захисту від протікання, які миттєво виявляють проблему та передають сигнал про аварію на модуль управління.
  • Блок керування – контролер, який керує всім. Він обробляє сигнали, які отримуються від датчиків, і у разі аварії подає живлення на крани.
  • Кульові крани автоматичного перекриття подачі води у системі опалення або водопостачання. Для автоматичного спрацьовування крани оснащені електроприводом.

Схема системи захисту від протікання води

Для захисту від потопу може знадобитися і додаткова апаратура у вигляді модулів підключення кранів, блоків живлення і розширення проводових датчиків.

Як працює захист від протікання води:

  1. У разі контакту з водою датчик протікання подає на блок керування сигнал про аварійну ситуацію. У цей момент включається світлова або звукова сигналізація протікання.
  2. У свою чергу контролер моментально фіксує цей сигнал та подає команду про закриття кульових кранів.
  3. Електроприводи кранів наводяться в дію, внаслідок чого запірна арматура перекриває водопостачання.

Блок управління регулярно запитує стан датчиків, тому ситуація завжди перебуває під контролем. Щоб система не припиняла працювати при відключенні мережі центрального електропостачання, її оснащують автономним джерелом живлення. Тоді навіть за відсутності напруги у побутовій мережі захист від потопу квартири продовжує працювати.

Після усунення причини аварії достатньо натиснути кнопку на модулі управління, і кульові крани знову переведуть у робоче положення. Багато систем захисту від протікання мають можливість розширення області контролю за рахунок додавання додаткових датчиків.

На що і куди встановлювати системи захисту від протікання?

Для запобігання протіканню системи захисту встановлюють як на гаряче та холодне водопостачання, так і на систему опалення. У разі гарячої води потоп ще більш небезпечний, оскільки може призвести не тільки до матеріальних збитків, а й до серйозних опіків.

Саме тому дуже важливо ретельно продумати, де встановити датчики протікання. Їх рекомендують розташовувати там, де поява води найімовірніша. Судячи з відгуків користувачів, датчики варто розмістити у таких місцях:

  • У точках водозбору. Це ті місця, в які вода надійде насамперед. Як правило, це точки з найнижчим рівнем.
  • Під усіма побутовими приладами, що працюють із водою. В першу чергу до них належать пральна та посудомийна машини, бойлери для нагрівання води, котли опалення. Тут дуже важливо розмістити датчик під самою технікою, а не поряд з нею.
  • Під кожним гнучким шлангом, де протікання виникають найчастіше.
  • Біля унітазу, під ванною, раковиною та душовою кабінкою.
  • Під рушникосушителем та радіаторами опалення.
Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 57)

Комментарии:

  • avatar
    CzarOfRap - 28.08.2022, 01:17
    відмінна інфа
  • avatar
    Hyoubu - 28.08.2022, 01:44
    пізнавальна тема
  • avatar
    Dangerobey - 28.08.2022, 02:00
    Дуже дякую. Дуже корисна інформація
  • avatar
    Honda16111989 - 28.08.2022, 02:44
    Help! У автора автограф можно взять?
  • avatar
    Highmanhui - 28.08.2022, 03:17
    ух ти як крууууууууууутооооооо))
  • avatar
    TomFraud - 28.08.2022, 03:40
    Отличная Инфа
  • avatar
    sociated - 28.08.2022, 04:13
    Блог сделан очень профессионально, и легко читается
  • avatar
    presidentus - 28.08.2022, 04:57
    Реальная тема
  • avatar
    PIRATESPIRAT - 28.08.2022, 05:04
    Я конечно, мало, что смыслю в данной теме, но постараюсь осилить.
  • avatar
    jakob8 - 28.08.2022, 05:59
    відмінний приклад стоїть контенту
  • avatar
    Pocan1455 - 28.08.2022, 06:05
    Восхитительно..
  • avatar
    iSIXONE611 - 28.08.2022, 06:49
    Клас! Респект автору!
  • avatar
    Kreedawt - 28.08.2022, 07:01
    вирішив допомогти і Разшарив статтю в соц. мережах
  • avatar
    Dot_Hack - 28.08.2022, 07:47
    смени название домена
  • avatar
    cold_autumn - 28.08.2022, 08:14
    Сайт супер, побольше бы таких!
  • avatar
    patriarhkirill - 28.08.2022, 08:51
    я уже писала об этом в своем блоге
  • avatar
    xozian - 28.08.2022, 09:07
    А какой это движок? тоже хочу блог завести
  • avatar
    norsehat - 28.08.2022, 09:45
    Через некоторое время Ваша статья станет популярной. Запомните мои слова.
  • avatar
    kroitors - 28.08.2022, 10:01
    Гарний пост, двозначний ...
  • avatar
    rosimbest - 28.08.2022, 10:48
    Это — глупость!
  • avatar
    xuman - 28.08.2022, 11:17
    Прямо навіть не віриться
  • avatar
    ruonion - 28.08.2022, 11:49
    О чем глаголят все эти люди в комментах?
  • avatar
    Shangri - 28.08.2022, 12:13
    Всегда приятно читать умных людей
  • avatar
    VietnamVet - 28.08.2022, 12:46
    улыбнуло с утречка
  • avatar
    webmakeit - 28.08.2022, 13:18
    ух ти...
  • avatar
    Secsot - 28.08.2022, 13:57
    краще і не скажеш
  • avatar
    adrammeleh - 28.08.2022, 14:05
    ништяг, все правильно написано. Молодец!
  • avatar
    azxgbt - 28.08.2022, 14:52
    хороший рассказ, все разложено по полкам
  • avatar
    yandextaximoscow - 28.08.2022, 15:18
    спасибі за цікаву ретроспективу!
  • avatar
    Factshop - 28.08.2022, 15:45
    ВАУ....=)
  • avatar
    Uleele555 - 28.08.2022, 16:16
    Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)
  • avatar
    Submissions - 28.08.2022, 16:56
    Абсолютно согласен
  • avatar
    danyalean - 28.08.2022, 17:15
    отлично!!! Все супер!
  • avatar
    Annetmil - 28.08.2022, 17:41
    И правда креатив…супер!
  • avatar
    ANTISOCIALPROVINCIAL - 28.08.2022, 18:07
    Потиснув би руку автору, і дав по морді всім його ненависникам.
  • avatar
    RawFood - 28.08.2022, 18:59
    Дякую за статтю виявилася дуже корисною.
  • avatar
    DPMND - 28.08.2022, 19:06
    Велике спасибі, прикольно написано креативно
  • avatar
    Fertix - 28.08.2022, 19:57
    Ух ти :) Здорово як!
  • avatar
    iwannaeat - 28.08.2022, 20:08
    Через некоторое время Ваша статья станет популярной. Запомните мои слова.
  • avatar
    lyubalk - 28.08.2022, 20:43
    Пора автору пам'ятник поставити за життя. Хто за?
  • avatar
    BlackChapter - 28.08.2022, 21:15
    Хороша стаття, дізнався багато нового!)
  • avatar
    ruslanqoon - 28.08.2022, 21:57
    Красивый пост, многосмысленный…
  • avatar
    kPERK - 28.08.2022, 22:02
    Мне понравилось!
  • avatar
    mosomorh - 28.08.2022, 22:44
    Невероятно красиво!
  • avatar
    viva_tut - 28.08.2022, 23:08
    Дякую за статтю
  • avatar
    Etil_Thuzad - 28.08.2022, 23:57
    я в захваті від Вашого стилю
  • avatar
    allstarz - 29.08.2022, 00:15
    5ка! Отличный пост!
  • avatar
    versalia - 29.08.2022, 00:46
    Это — глупость!
  • avatar
    bigpapka - 29.08.2022, 01:11
    Досить цікава і пізнавальна тема
  • avatar
    raiytram - 29.08.2022, 01:50
    ИМХО смысл раскрыт от А, до Я, автор выжал всё что можно, за что ему респект!
ВВЕРХ