Мобільний додаток як стартап

Мир переводов : Бизнес
, 11:03
52
9662

До 2012 року ринок програм для смартфонів складався переважно з ігор та додаткових функцій для самого пристрою. З 2015 ми спостерігаємо інтенсивний розвиток мобільного маркетингу. І тут ми говоримо не тільки про смартфон як інструмент просування. Розробка мобільних додатків https://brander.ua/what-we-offer/web-development стала новим спосіб створити власний бізнес, а замовити її ви можете за посиланням .У цій статті ми розповімо, як створення мобільного застосування може принести дохід та як грамотно це реалізувати та просувати.

Монетизація

Є п'ять видів монетизації платформи, в залежності від обраної вами ніші та специфіки даного напрямку. Найчастіше ми можемо спостерігати таку картину:

  1. Безплатний. Або точніше умовно безплатний. Це хороша практика для сфери послуг. Наприклад, у вас служба доставки. Крім того, що ви отримуєте дохід від продажу страв, ви можете отримувати прибуток від доставки. Якщо це таксі, то комісія буде стягуватися з кожного замовлення.
  2. Безплатний, але з рекламою. Користувач безплатно скачує програму, всередині якої є реклама. Він може використовувати весь функціонал платформи, проте регулярно повинен подивитися ролик або банер. В такому випадку, дохід виходить з клаців за рекламою або просто охопленням.
  3. Платне, тобто користувач повинен купити програму. Тут все просто: розробка мобільного додатка для плеймаркету, який користувач може купити. Однак, при розрахунку всього бюджету не забувайте, що адміністрації App Store і Google Play стягують комісії. Для стартапу це може бути не найкращою ідеєю, а також необхідно добре просувати продукт.
  4. PRO-функціонал. Розробка мобільного додатку з подібною монетизацією передбачає дві його реалізації. Спочатку користувазавантажує програму безплатно, але у нього є можливість купити більш розширений функціонал. Прекрасна ідея для додатків з саморозвитку. Наприклад, якщо це програма для медитації або аудіокниги.
  5. Внутрішня монетизація, яка становить собою покупки всередині програми. Найбільш поширена модель для ігор та розважальних платформ. Якщо клієнт хоче прокачати рівень швидше, йому потрібно купити "монети" або іншу внутрішню валюту вже за реальні гроші. З цим правда варто бути обережними, оскільки якщо гра ще недостатньо захопила користувача, він просто видалить програму.

Нерідко молоді компанії об'єднують кілька способів монетизації воєдино або використовують реферальну систему. Наприклад, програма для аудіокниг може бути безплатною, але мати рекламу. Однак, у клієнта є можливість купити PRO-аккаунт, тим самим відключити рекламу та отримати розширений функціонал.

Як отримати максимум при розробці мобільного додатку

Якщо з'явилася ідея для створення мобільного додатку, не поспішайте її реалізовувати. Спочатку проаналізуйте ринок. Нерідко головна проблема стартапу — це розв'язання проблеми, яка вже вирішена або взагалі не актуальна. В ідеалі потрібно викинути все зайве. У західних компаній є цікавий підхід до розробки мобільного додатку. Перший етап — прикинути всі можливі функції, а другий — прибрати все, що можна та що не потрібно буде кінцевому користувачеві.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 121)

Комментарии:

  • avatar
    DeltaEchoAlfa - 27.02.2021, 11:45
    А давно ли запустили этот сайт?
  • avatar
    tjmjmt - 27.02.2021, 12:02
    Вы Преувеличиваете.
  • avatar
    ARKADiE - 27.02.2021, 12:41
    Прямо навіть не віриться
  • avatar
    acsreal - 27.02.2021, 13:01
    Сенкс. Цікаво, і взагалі корисний у Вас сайт
  • avatar
    Lipton228 - 27.02.2021, 13:45
    И правда креатив…супер!
  • avatar
    vemax58 - 27.02.2021, 14:08
    Добавил в закладки
  • avatar
    Dubay74 - 27.02.2021, 14:46
    Отличный материал. Спасибо и пишите еще, только картнок маловато!
  • avatar
    alekseimikhalchenkov - 27.02.2021, 15:16
    Неймовірно гарно!
  • avatar
    bessoniza - 27.02.2021, 15:47
    Всегда приятно читать умных людей
  • avatar
    maydeex - 27.02.2021, 16:02
    Было интересно почитать!!!
  • avatar
    PavelMegaFon - 27.02.2021, 16:58
    Все четко и по делу. Хорошо написано, благодарю.
  • avatar
    AbendSonnen - 27.02.2021, 17:17
    Супер! Автору - респект :)
  • avatar
    R8top - 27.02.2021, 17:57
    Интересная статья, спасибо. Интересует: будет ли продолжение?
  • avatar
    Kapliy - 27.02.2021, 18:06
    Да, довольно интересная статья.
  • avatar
    MrEnterPro - 27.02.2021, 18:41
    Не верю.
  • avatar
    DirtBandido - 27.02.2021, 19:15
    круто
  • avatar
    Talibon87 - 27.02.2021, 19:52
    Автор, а Вы в каком городе живете если не секрет?
  • avatar
    Nicshe - 27.02.2021, 20:05
    ну що тут скажеш ...
  • avatar
    Maestro_Malik - 27.02.2021, 20:59
    Автор, а Ви в якому місті живете якщо не секрет?
  • avatar
    koptelova - 27.02.2021, 21:19
    Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
  • avatar
    enbilulugugal - 27.02.2021, 21:59
    круто
  • avatar
    Alp07 - 27.02.2021, 22:09
    Статья интересная, но мне кажется, все это сказки, не более.
  • avatar
    keksosipop - 27.02.2021, 22:43
    Дякую за цікавий матеріал!
  • avatar
    mediumsms - 27.02.2021, 23:07
    ништяг, все правильно написано. Молодец!
  • avatar
    CoffeeKOT - 27.02.2021, 23:53
    Мне не ясно.
  • avatar
    Kolosidun - 28.02.2021, 00:09
    цікаво. тільки назва якесь несерйозне.
  • avatar
    potato1potato - 28.02.2021, 00:55
    Это — глупость!
  • avatar
    Kilomet - 28.02.2021, 01:09
    отличный пример стоящего контента
  • avatar
    di_punk - 28.02.2021, 01:48
    Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!
  • avatar
    Darkman87 - 28.02.2021, 02:05
    Так, досить цікава стаття.
  • avatar
    Physicist_Leon - 28.02.2021, 02:53
    Громкий заголовок и статья норм - можно ловить траф с ПС
  • avatar
    drunknsailor - 28.02.2021, 03:02
    Супер! Автору - респект :)
  • avatar
    MIGHTYMM - 28.02.2021, 03:52
    прочитала с удовольствием
  • avatar
    Jackson63 - 28.02.2021, 04:18
    Да вы сказочник
  • avatar
    lmusicc - 28.02.2021, 04:41
    С уводольствием пожал бы автору руку, его сайт - чудо.
  • avatar
    Xuligan_2017 - 28.02.2021, 05:01
    клас!
  • avatar
    Danchic - 28.02.2021, 05:50
    Интересная статья, спасибо. Интересует: будет ли продолжение?
  • avatar
    Rlock - 28.02.2021, 06:13
    Спасибо, статья очень помогла.
  • avatar
    Lipton228 - 28.02.2021, 06:41
    Хе-хе, мій перший коммент :)
  • avatar
    Desyatnikov_Oleg - 28.02.2021, 07:13
    хороший рассказ, все разложено по полкам
  • avatar
    SharkTM - 28.02.2021, 07:46
    Це просто бомба !!!
  • avatar
    areyougonnadie - 28.02.2021, 08:03
    чого струму не придумають ...
  • avatar
    Pavel_Pavlovich - 28.02.2021, 08:58
    Это — здорово!
  • avatar
    Oloploto - 28.02.2021, 09:10
    Сенкс. Цікаво, і взагалі корисний у Вас сайт
  • avatar
    Trimushek - 28.02.2021, 09:57
    Благодарствую, полезная вещь.
  • avatar
    SawGoD - 28.02.2021, 10:09
    Неймовірно гарно!
  • avatar
    nnycT0Ta - 28.02.2021, 10:50
    Сколько ж можно говорить…
  • avatar
    di_punk - 28.02.2021, 11:10
    Хм ... У кожного Абрама своя програма.
  • avatar
    egoregor24 - 28.02.2021, 11:54
    мудро
  • avatar
    egorch - 28.02.2021, 12:20
    Хе-хе, мій перший коммент :)
ВВЕРХ