Як вибрати сухий корм для кота?

Мир переводов : Здоровье
, 10:10
0
361
корм

Чи правильний раціон У вашого кота? Більшість власників не відповість на це питання. Мало хто замислюється про підрахунок білків, вітамінів і мікронутрієнтів, які потрапляють в організм вихованця з їжею. Але це і не обов'язково, адже за Вас вже все підрахували виробники кормів для кішок. Ознайомитися з асортиментом сухих кормів і уточнити ціни можна на сайті https://101dalmatin.ua/tovary-dlya-kotiv/korm-dlya-kotiv/suhij-korm-dlya-kotiv, тут же ви можете і замовити вподобаний корм з доставкою. Отже, якщо у вас немає часу на розмови з ветеринарами-дієтологами, ми розповімо, як треба годувати кішку і як підібрати для неї хороший корм в магазині.

Як вибрати корм для пухнастого улюбленця?

Всі ми звикли дивитися на вагу, вік і породу вашого улюбленця. Але це не єдині критерії, які потрібно врахувати:

  • Ветеринари рекомендують звертати увагу не на вартість корму, а на виробника і склад. Так як буває, що корм економ-класу в країні виробника стає супер-преміум на вітчизняних полицях через логістичних витрат.
  • Так зване корми холістики (в перекладі — «цілісний») вважаються самими високоякісними і за своєю філософією повинні підходити і людям. У них додають фрукти, овочі і трави.
  • Не варто вибирати корми, де рівень мінеральних речовин (вказується як зола на деяких упаковках) більше 7-8 відсотків. Високий рівень мінеральних речовин може привертати до формування каменів в сечовому міхурі.
  • Не забувайте, що є окремі категорії кормів – лікувальні або для вагітних кішок. Вони використовуються безпосередньо для конкретного періоду – вагітності або під час курсу лікування. Коли ситуація стабілізується, рекомендується повернутися до звичних кормів.

Що ж таке "супер-преміум"?

Найчастіше це так звані професійні корми. Компоненти в складі ідеально гармонують один з одним і приносять користь здоров'ю з урахуванням індивідуальних показників тварини. Професіонали стверджують, що в основі сухого котячого корму має бути збалансований вміст білків, жирів, таурину, вітамінів і мінералів. Природно, для кращого вибору слід уважно вивчати склад, а не ціну. На першому місці завжди має стояти м'ясо в процентному вмісті, а кількість зернових і овочів не перевищувати 50%. Ще краще, якщо вміст зернових буде менше 25-30%. Якщо в складі є субпродукти, то вони повинні бути вказані.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 9)

Комментарии:

ВВЕРХ