Як використовувати вібраційні яйця?

Мир переводов : Здоровье
, 01:25
16
395
вібраційні яйця

Вібраційні яйця є одними з найкращих секс-іграшок для пар, якими можна поділитися, просто тому, що багато з них мають пульт дистанційного керування. Незалежно від того, чи це дротове, без проводового зв’язку чи навіть через додаток, з силою в руці одного партнера та вібруючим яйцем, розташованим поруч із точкою G іншого, є маса насолоди. На https://lavel.com.ua/vibroiaitsia/ ви знайдете широкий вибір вібраційних яєць.

Більшість вібраційних яєць можна носити, вони мають мініатюрний і стриманий дизайн, який дозволяє носити їх навіть поза межами власного дому для таємних публічних ігор. Незалежно від того, з яким типом вібратора для яєць ви працюєте (або, точніше, граєтесь), у цьому посібнику ви знайдете найкращі поради та підказки для сенсаційного задоволення від сонця.

Як використовувати вібраційні яйця:

Нанесіть мастило

Хоча ви можете використовувати вібраційні яйця для зовнішньої стимуляції, їх основна функція полягає в тому, щоб працювати як внутрішній вібратор, який знаходиться всередині піхви поблизу G-точки. Для зручного введення вібратора яйце, ви повинні переконатися, що ви і ваша іграшка змащені і готові до дії. Щедро змастіть своє вібруюче яйце мастилом перед тим, як вставити його, щоб секс-іграшка плавно плавала. Вам також може бути корисно розігрітися за допомогою прелюдії або мастурбації перед початком гри.

Як завжди, ви повинні використовувати тільки формулу мастила, яка сумісна з вашою секс-іграшкою. Пластикові вібратори для яєць можна використовувати з усіма видами мастила, але це стосується не всіх вібрацій для яєць, як, наприклад, високоякісних силіконових. Якщо сумніваєтеся, ви не помилитесь із мастилом на водній основі, яке сумісне з усіма типами матеріалів для секс-іграшок.

Вставити та дослідити

Помістіть вібруюче яйце всередину піхви так, щоб воно прилягало до входу та до точки G. Після того, як ваш вібратор займе найкраще положення для задоволення, ви можете використовувати пульт дистанційного керування іграшкою, щоб експериментувати з усіма різними моделями вібрації та рівнями інтенсивності, які він пропонує.

Зміцніть тазове дно

Крім того, що вібраційні яйця забезпечують максимальну насолоду, вони чудово тонізують м’язи тазового дна. Коли вібратор знаходиться всередині вас, ваші стінки піхви автоматично стискаються, щоб утримати його на місці – це ті самі м’язи, які сприяють оргазму та відповідають за контроль сечового міхура.

Спробуйте носити вібруюче яйце, виконуючи роботу по дому - це приправить ваші клопоти спокусливими відчуттями та може сприяти сильнішим та інтенсивнішим оргазмам у майбутньому. Просто пам’ятайте, що ви завжди залишаєте шнур або петлю для виймання вібратора поза тілом, щоб його було легко дістати, коли ви закінчите використовувати його.

Поділіться хвилюванням

Подібно до сніданку для двох у вашому улюбленому ресторані чи великого ліжка зі свіжо зміненими простирадлами, вібраційні яйця кохання стають сенсаційними, коли ділитеся ними з партнером. Тільки уявіть собі еротичність однієї людини, яка керує пультом від вібратора для яєць, а інша звивається в очікуванні!

Вібраційні яйця як правило, тихі, тому навряд чи їх вібрації можна почути в переповненому клубі чи шумному кінотеатрі. Вибравши своє вібруюче яйце в місто, ви та ваш партнер зможете насолодитися табуйованим захопленням публічного збудження – і нікому іншому не потрібно бути мудрішим!

Ще одне чудове використання вібраційного любовного яйця для пар? Спробуйте носити свій під час орального сексу для справді приголомшливої стимуляції.

Автор: Мир переводов
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 34)

Интересное по теме:

больше новостей

Комментарии:

 • avatar
  BettyRoz666 - 9.03.2023, 01:49
  мудро
 • avatar
  Sdnly - 9.03.2023, 02:17
  Полезного много нашла для себя
 • avatar
  dyurarara - 9.03.2023, 02:41
  А давно ли запустили этот сайт?
 • avatar
  Deudim - 9.03.2023, 03:14
  мудро
 • avatar
  SashaZubr - 9.03.2023, 03:44
  Привіт! Пропоную обмін постовими з вашим блогом.
 • avatar
  difanalizator - 9.03.2023, 04:08
  А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…
 • avatar
  dontbeer - 9.03.2023, 04:47
  підкупила щирість статті
 • avatar
  Ex3maL - 9.03.2023, 05:03
  Спасибо огромное!
 • avatar
  serezhazolotoy - 9.03.2023, 05:56
  І правда креатив ... супер!
 • avatar
  simonidis - 9.03.2023, 06:03
  Дуже хороший пост! Дякую за виконану роботу!
 • avatar
  Gsergg - 9.03.2023, 06:48
  цікаво. тільки назва якесь несерйозне.
 • avatar
  DoNotTrackMe - 9.03.2023, 07:16
  Сенкс. Цікаво, і взагалі корисний у Вас сайт
 • avatar
  Erunesuto - 9.03.2023, 07:56
  Все нравится. Спасибо за пост!
 • avatar
  Tony2_1_Montana - 9.03.2023, 08:05
  Чіпляє, відмінно написано!
 • avatar
  Funnnyfamily - 9.03.2023, 08:53
  Про що глаголят всі ці люди в коментах?
 • avatar
  Pasha_Duty - 9.03.2023, 09:13
  було цікаво вас почитати, спасибі і удачі!
ВВЕРХ